wtorek, 21 marzec 2023
Kategoria: Handel

Dziś o poranku na Broniszach niewielkie zainteresowanie jabłkami. Ceny utrzymują się w zależności od odmiany w przedziale 15-25 zł za skrzynkę. Sprzedający narzekają, że spodziewali się więcej kupców w ,,przedświąteczny'' czwartek.

Kategoria: Handel

Chociaż jabłko JAZZ™ jest obecne na rynku od ponad dwóch dekad, nadal zajmuje drugie miejsce pod względem miesięcznej ilości wysyłek odmian waszyngtońskich, za Envy.

Kategoria: Handel

W czwartkowy poranek na Broniszach sporo kupców, zdecydowanie zdrożały warzywa.  Jabłka w zależności od odmiany i wielkości w rozpiętości cenowej od 15 do 22 zł za skrzynkę, u tzw.drugiej ręki do 30 zł za skrzynkę.  Gruszki  w przedziale cenowym 20-55 zł za skrzynkę. Śliwki w przedziale cenowym 1,5 - 3 zł/kg, maliny 20-22 zł/kg.

 

Kategoria: Handel

W czwartkowy poranek na Broniszach dużo więcej kupców niż w ubiegłym tygodniu..niestety niekoniecznie zainteresowanych jabłkami.   Jabłka w zależności od odmiany i wielkości w rozpiętości cenowej od 15 do 30 zł za skrzynkę.  Gruszki Konferencje  w cenach 25-55 zł za skrzynkę, a Patten 25-50 zł. Śliwki w przedziale cenowym 1,5 - 2,25 zł/kg, maliny 14-18 zł/kg, borówki 25 zł/kg.

 

Kategoria: Handel

      Kolejny czwartkowy poranek na Broniszach z dużą podażą jabłek i gruszek. Kupujących niestety dużo mniej niż w ubiegłym tygodniu.  Jabłka w zależności od odmiany i wielkości w rozpiętości cenowej od 15 do 35 zł, najczęściej podawane w cenie 20 zł za skrzynkę.

Kategoria: Handel

Dziś na Broniszach bardzo duża podaż jabłek i gruszek. O poranku sporo też kupujących.

Kategoria: Handel

-Morele 5,5-9 zł/kg 

Kategoria: Handel

Poniżej prezentujemy krótki przegląd cen z dzisiejszego poranka na Broniszach.

Kategoria: Handel

Pierwsze partie wczesnych śliwek mołdawskich ze zbiorów w 2022 r. zostały wyeksportowane w lipcu, podało stowarzyszenie Moldova Fruct .

Kategoria: Handel

1600 misek z owocami, 4600 gadżetów, setki koktajli dla ponad 10 000 osób zaangażowanych na plażach, 180 000 odsłon na kanale Instagram : to numery Fruit Beach Party, letniej trasy poświęconej owocom i warzywom, która w 8 etapach, spotyka pływaków i turystów w niektórych z najpopularniejszych kąpielisk w Emilii-Romania, Toskanii i Veneto. 

Log in or Sign up