wtorek, 21 marzec 2023
Sweet Sensation z dobrym początkiem sprzedaży

W tym tygodniu gruszka Sweet Sensation trafiła do sprzedaży w The Greenery. Wszyscy sprzedawcy, którzy w zeszłym roku umieścili Sweet Sensation na swoich półkach , w tym roku znów są podekscytowani. Ze względu na ciepłe letnie miesiące gruszki mają w tym sezonie słodki smak. Wielkość jest również bardzo dobra w tym roku, informuje firma.

Najlepszej jakości gruszki są oznaczone jako „Sweet Sensation”. Pozostałe gruszki sprzedawane są jako „Sweet Dored”

Od momentu wprowadzenia na rynek najwięcej gruszki sprzedawane jest w Niemczech. Na szczęście zarówno Sweet Sensation, jak i Sweet Dored wciąż zyskują na popularności w innych krajach. Sprzedaż Sweet Sensation rośnie na przykład w krajach takich jak Francja i Włochy, a Sweet Dored jest popularny między innymi wśród konsumentów z Europy Wschodniej.

W tym roku Sweet Sensation pojawia się w nowym opakowaniu. Badania konsumenckie pokazują, że gruszka jest bardziej wykwintnym owocem.. Z tego powodu The Greenery skupia się bardziej na smaku i zapewnia świeży wygląd, który odpowiada młodszym konsumentom. Sweet Sensation to także marka międzynarodowa, dlatego prezentacja jest w języku angielskim: Taste The Moment!

Źródło:The Greenery

Log in or Sign up