niedziela, 14 kwiecień 2024

W dniach 24-25 listopada producenci owoców jagodowych spotykają się po raz kolejny w Kraśniku na XIX edycji Międzynarodowej Konferencji Jagodowe Trendy. To jedno z najważniejszych w naszym kraju spotkań branży owocowej – i jedyne takie, gdzie całość tematyki skupia się na owocach jagodowych. Jak co roku poza aktualnymi tematami poruszanymi podczas konferencji, będzie okazja odwiedzić stoiska firm branżowych, spotkać się z doradcami, a także wymienić się doświadczeniami i opiniami. Sponsorami tegorocznej edycji Jagodowych Trendów są firmy Bayer i Yara Poland. Partnerem wydarzenia jest Powiat Kraśnicki.

Ostatni sezon był pełen wyzwań dla producentów owoców jagodowych – konferencja towarzysząca Jagodowym Trendom  jest dobrym momentem na jego podsumowanie i dyskusje, co można zrobić by w kolejnym roku krajowy sektor produkcji owoców jagodowych znalazł się w lepszej sytuacji. Dlatego też tematem debaty zaplanowanej na 24 listopada będą możliwości ochrony i wsparcia krajowych producentów malin.

Tradycyjnie już podczas konferencji będzie okazja wysłuchać wykładów przygotowanych przez krajowych i zagranicznych ekspertów, a dotyczących najnowszych technologii i trendów w produkcji, marketingu i sprzedaży owoców jagodowych. Do programu organizatorzy włączyli także nowość – warsztaty praktyczne, które odbędą się 25 listopada. Szczegółowy program już wkrótce.

Warto więc już dzisiaj zaplanować uczestnictwo w Konferencji Jagodowe Trendy – tym bardziej, że udział w niej jest bezpłatny. Zachęcamy także do śledzenia aktualności na stronie https://www.jagodowetrendy.pl oraz na profilu na FB.

Jeżeli chcielibyście Państwo dołączyć do udziału w Jagodowych Trendach jako wystawca zachęcamy do kontaktu z organizatorami. 

Log in or Sign up