wtorek, 05 lipiec 2022

Już wkrótce klienci sklepów EDEKA mogą spodziewać się nowych zbiorów odmiany jabłek Magic Star®, która jest uprawiana wyłącznie dla firmy EDEKA. Nowa odmiana zachwyca doskonałym smakiem , długim okresem przydatności do spożycia.

Od zeszłego roku Obst vom Bodensee Vertriebsgesellschaft mbH zaopatruje firmę EDEKA Südwest w nową odmianę jabłek MagicStar®, sprzedawaną pod regionalną marką „Nasza ojczyzna – prawdziwa i dobra”. W tym roku odmiana trafi do sklepów EDEKA Südwest i EDEKA NordbayernSachsen-Turyngia. Na początku sprzedaży w 2021 roku dostępnych będzie łącznie 500 ton towarów handlowych. Wolumen marketingu będzie rósł w ciągu najbliższych kilku lat.

Odmiana MagicStar® zachwyca atrakcyjnym wyglądem i bogatym ciemnoczerwonym kolorem. Jasny kolor jest często postrzegany przez konsumenta jako wskaźnik smaku, który zachęca do zakupu. Ponadto jakość produkcji ma kluczowe znaczenie dla zaoferowania konsumentowi końcowemu doznań smakowych i ostatecznie zachęcenia go do ponownego zakupu.

 

Podczas gdy wiele odmian jabłek zmienia się pod względem jakości i dostępności po dłuższym przechowywaniu, innowacyjna odmiana jabłek MagicStar® zachowuje swoją chrupkość, kęs i soczystość przez cały rok. Jest to ważne, aby – jak to przystało na markowy produkt – oferować konsumentowi za każdym razem te same doznania smakowe. MagicStar® jest szczególnie łatwy w przechowywaniu i dlatego przez długi czas będzie obecny na półkach sklepowych przez wszystkie pory roku.

 

Źródło: https://www.fruchtportal.de/artikel/vorerntebesprechung-fr-den-exklusiv-fr-edeka-produzierten-apfel-magicstar/051858?i=1fd3eb1c&fbclid=IwAR02kn8WEGP3oaaXytWNUJQA8aFm0BzAJQ4azg8caPLXWuzwZFHYr4x1KEg

Log in or Sign up