wtorek, 10 lipiec 2018 05:32

APEL DO POLSKICH SADOWNIKÓW

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

APEL DO POLSKICH SADOWNIKÓW

 

W związku z nieuzasadnionymi, bardzo niskimi cenami skupu owoców do przetwórstwa zwracamy się do wszystkich polskich sadowników o udział, wspólnie z innymi branżami rolnictwa, w proteście w dniu 13 lipca b.r. w Warszawie.

Ze względu na spodziewaną dużą frekwencję zbiórka sadowników będzie na placu przed Pałacem Kultury i Nauki od strony Domów Centrum o godz. 11.30 skąd przejdziemy razem na Płac Konstytucji.

O godzinie 13 wspólnie z innymi, dotkniętymi kryzysem branżami polskiego rolnictwa rozpoczniemy protest i wspólnie przejdziemy pod Kancelarię Premiera, domagając się szybkiej reakcji i doraźnej poprawy sytuacji. Dziś wszyscy powinniśmy być razem i solidarni ze sobą. Niezależnie od poglądów musimy wykazać jedność.

Nie możemy pozwolić, aby nasze gospodarstwa upadły, a rodziny pozostały bez środków do życia.

Decyzję o uczestnictwie w proteście, podobnie jak decyzję, czy zrywać i sprzedawać owoce po tak skandalicznej cenie sadownicy powinni podjąć w oparciu o swoje sumienie.

 

Członków Związku Sadowników zachęcamy do autokarowych wyjazdów zorganizowanych i podajemy telefony kontaktowe do Prezesów Oddziałów Terenowych.

 

Wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiego sadownictwa, zapraszamy do udziału w proteście w dniu 13 lipca w Warszawie.

 

Zarząd Główny
Związku Sadowników RP

Czytany 4908 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 sierpień 2018 09:00

Szukaj

Informator

Informacja


Wiedza sadownicza

  • 1
  • 2

Reklama