czwartek, 24 kwiecień 2014
   
Tekst rozm

Szukaj

image image image image
Zakończono prace nad projektem PROW na lata 2014-2020 Projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020) został  w dniu 15.04.2014 r. przyjęty  przez Radę Ministrów.
Jabłko liderem polskiego eksportu Pod takim tytułem odbyła się dziś konferencja prasowa ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego i prezesa Związku Sadowników RP Mirosława Maliszewskiego.
- Od kilku lat prowadzimy szeroką akcję promocyjną polskiej żywności, której symbolem jest jabłko – powiedział minister Marek Sawicki przedstawiając osiągnięcia polskiego sadownictwa.
ARR: promocja polskiej żywności przynosi efekty Prawie 25 mln zł dostała Agencja Rynku Rolnego na promocję polskiej żywności za granicą. Obecnie na półmetku jest realizacja branżowego programu promocji. Pierwsze efekty już widać, wiele firm zdobyło nowe rynki zbytu dla swoich produktów.
Konferencja prasowa inaugurująca Targi Żywności World Food Warsaw 2014 2 kwietnia br. w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej odbyła się konferencja prasowa inaugurująca Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw, które odbędą się w dniach 9 -11 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

 

 

 

Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej

11-12 stycznia 2013 - Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej

BASF Polska oraz Katedra Sadownictwa SGGW w Warszawie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału i odwiedzenia IX Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej (MTAS), które już po raz dziewiąty odbędą się w Centrum Konferencyjo-Wystawienniczym Gromada w dniach 11-12 stycznia 2013 roku w Warszawie.

Prezentacja

Pielgrzymka

Komunikat

Główny Inspektorat Ochrony Roślin
 i Nasiennictwa Informuje

Komunikat

Informator

OGŁOSZENIE

Poradnik

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupu Poradnika o Zatrudnianiu
Pracowników Sezonowych. Członkowie Związku Sadowników RP regularnie
opłacający składki otrzymają Poradnik bezpłatnie.

Reklama

Nasze filmy

Bezpieczny sadownik

Pogoda

PIORIN KOMUNIKATY

PAŃSTWOWA INSPEKCJA
OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
Internetowy System Sygnalizacji Agrofagów

Login Form