sobota, 23 sierpień 2014
   
Tekst rozm

Szukaj

image image image image
Czy polskie jabłka pojadą do USA? Polska zabiega o tzw. szybką ścieżkę uzyskania zgody na eksport polskich jabłek do USA - powiedział PAP ambasador Ryszard Schnepf. Z powodów fitosanitarnych, ale głównie by chronić własną produkcję, USA nie dopuszczają na swój rynek jabłek z UE, poza Włochami.
Spotkanie Mirosława Maliszewskiego w Copa Cogeca W dniu 8 sierpnia br. doszło do spotkania przebywającego w Brukseli Mirosława Maliszewskiego – Prezesa Związku Sadowników RP z przedstawicielami ogólnounijnej organizacji rolniczej Copa - Cogeca.
Rozmowy ekspertów z przedstawicielami Komisji Europejskiej Na spotkaniu z przedstawicielami KE Mirosław Maliszewski, Prezes Związku Sadowników RP przedstawił obecną sytuację polskich jabłek oraz omówił mijający już sezon owoców miękkich.
Rosja wprowadziła zakaz embargo na owoce i warzywa z Polski Rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) poinformowała dziś o wprowadzeniu od 1 sierpnia (najbliższy piątek) "czasowego ograniczenia wwozu do Rosji z Polski" owoców i warzyw.

 

 

 

Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej

11-12 stycznia 2013 - Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej

BASF Polska oraz Katedra Sadownictwa SGGW w Warszawie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału i odwiedzenia IX Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej (MTAS), które już po raz dziewiąty odbędą się w Centrum Konferencyjo-Wystawienniczym Gromada w dniach 11-12 stycznia 2013 roku w Warszawie.

Zaproszenie

Informator

OGŁOSZENIE

Poradnik

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupu Poradnika o Zatrudnianiu
Pracowników Sezonowych. Członkowie Związku Sadowników RP regularnie
opłacający składki otrzymają Poradnik bezpłatnie.

Reklama

Nasze filmy

Bezpieczny sadownik

Komunikat

Główny Inspektorat Ochrony Roślin
 i Nasiennictwa Informuje

Komunikat

Pogoda

Prezentacja

PIORIN KOMUNIKATY

PAŃSTWOWA INSPEKCJA
OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
Internetowy System Sygnalizacji Agrofagów

Login Form